Yeni Projemiz: Firma.Kim

Teknoloji hayatımıza girdikten sonra işler değişti. Her geçen gün kendini katlayarak gelişmeye, büyümeye devam ediyor ve firmalar için daha önceleri lüks gözüyle bakılan ne gerek var biz kendimize yetiyoruz vs gibi cümleler ile uzak durulan internet, artık olmazsa olmaz konumunda. İnsanlar artık en ufacık şeyi internetten araştırıp almakta, gidecekleri yere internet yardımıyla girmekte. İnternet artık elimiz kolumuz gibi. Hayatta kalmak istiyor isek bu dünyaya girmek zorunda olduğumuz gerçeği ile karşı karşıyayız. 2016 yılı verilerine göre Türkiye'de e-ticaret 17,5 Milyar TL'lik bir hacime ulaşmış durumda. Bunlar resmi rakamlar. Bir de internet üzerinden satış yapmayan internetten kendini tanıtan ve ulaştıkları müşterilerine kendi iş yerlerinde hizmet / ürün satan yerleri hesaplayın. Devasa bir pazar...

Firma.Kim, bu pazara yeni giren ve ya daha çok potansiyel müşteriye ulaşmak isteyen firmalar için uzun ARGE çalışmaları sonucunda, gece gündüz çalışan bir ekip tarafından ortaya çıktı.

Firma.Kim, firma rehberi gibi görünse de aslında bir firma rehberi değil, onun çok daha ötesinde... Rakiplerinin aksine sadece kuru bir telefon ve firma isminden ibaret değil... Firmaların kendilerini, fotoğraflarını, tanıtım yazılarını, duyurularını, hizmet ve ürünlerini tanıttıkları sosyal bir platformdur.

Firma.Kim, teknolojiyi yakından takip edip, kısa süre içerisinde teknolojiye adapte olan, arama motorları ile tam uyumlu, sürekli gelişmekte olan ve arkasında yıllarını sektöre vermiş profesyonel bir ekip barındıran bir oluşumdur.

 

Firma.Kim... Yeni Nesil Firma Platformunuz...